Czy Ospamox może opóźnić miesiączkę?

Witam, czy po Ospamox'ie może spóźnić się okres 7 dni już? Brałam ten lek na pęcherz, staramy się o dziecko. Czy ma ten lek wpływ na wynik testu? Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiaczki, wyszedł negatywny

Lek. Wojciech Zygmunt

Najprawdopodobniej nie jest to wina Ospamoxu. Lek ten nie wywołuje tego typu objawów niepożądanych oraz nie powinien mieć wpływu na wynik testu ciążowego. Pozdrawiam i życzę zdrowia.