Czy oznacza to, że mam już przełyk Barretta?

Witam. Czy opis z gastroskopii w skrócie: Linia Z nie równa, pozazębiana, wpust proksymalnie i w inwersji wykazuje cechy duże przepukliny rozworu przełykowego, błona śluzowa żoładka przekrwiona i czerwona, przy antrum drobne krwotoczne nadzerki. Oznacza to że mam już przełyk barretta? Raka. Mam dopiero 25 lat i bardzo się boję że umrę. Biorę ipp od roku ale on praktycznie mi nie pomagają. Rozwaliły mi tylko jelita i nie wiem co z tym zrobić. Cały czas wzdęcia i gazy. Nie miałem tego przed ipp nigdy. Proszę o poradę bo umrę ze strachu.

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na przepukline rozworu przełykowego i konieczna dalsza diagnostyka Proszę zgłosić się koniecznie do gastroenterologa. nie jest to przełyku barretta