Czy paroksetyna może wpłynąć na moją płodność?

Witam, od 2 tygodni biorę arketis 20mg/dobę (paroksetyne), w tym roku planuję zajść w ciążę, oczywiście nie zamierzam brać leku podczas ciąży, jednak czy może on wpłynąć na moją płodność?

Lek. Tomasz Budlewski

Podczas przyjmowania powyższej substancji czynnej może dojśc do wystąpienia zaburzeń czynności płciowych, nie sądzę aby sam lek powodował zaburzenia płodności. Proponuję udac się do lekarza ginekologa a najlepiej wcześniej do lekarza prowadzącego leczenie, byc może warto byłoby zmodyfikowac dotychczasowe leczenie.