Czy patrząc na te objawy mogę być w ciąży?

Czy mogę być w ciąży? Objawy: okres opóźnia się o 3 dni, w dni niepłodne odbyłam stosunek bez zabezpieczeń, przez ostatnie kilka dni sporo się stresowałam, szyjka macicy jest dość wysoko, jest twarda, i lekko otwarta. Dodatkowy stres sprawia mi opóźniający się okres.

Dzień dobry,

Najlepszym rozwiązaniem, aby ocenić prawdopodobieństwo ciąży byłoby wykonanie testu ciążowego lub zbadanie wskaźnika betaHCG który jest podwyższony już na samym początku ciąży.

Pozdrawiam