Czy pęcherz moczowy może pęknąć dwa razy?

Jestem kobietą w wieku 42 lat. Miałam 3 cięcia cesarskie, następnie torbiel jajnika prawego, usunięcie macicy - kwiecień 2010 roku. Podczas tego zabiegu doszło do śródoperacyjnego uszkodzenia pęcherza moczowego. Nikt się nie zorientował, otwierano mnie ponownie, na drugą dobę po odjęciu cewnika, objawy takie same. Wylądowałam na urologii. Miałam 3 cewniki. Ten do pęcherza na okres 5 tyg. 3 czerwca cewnik odjęto, po 3 miesiącach pęcherz pękł. Jestem po operacyjnym zszyciu pęcherza, 29 września mam mieć odjęty cewnik. Pęcherz pękł na balonie? Co to znaczy? W sumie otwierano mnie 7 razy. Czy to miało wpływ? Nadmieniam, że teraz pękł samoistnie

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy wyjątkowo szczegółowych informacji. Ponieważ
przekracza to kompetencje i możliwości naszego portalu, stąd też
niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
Każde leczenie wymaga indywidualnego podejścia. Skonsultuj więc
wszystkie swoje wątpliwości z lekarzem specjalistą, który na pewno
kompetentnie odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl