Czy plamienia brązowe 2-3 dni przed miesiaczką oznaczają coś złego?

Czy plamienia brązowe maxymalnie 2 ,3 dni przed miesiączką ,a także po miesiączce oznaczają coś niedobrego?Cytologia 1 grupa.Dodam że chcę starać się o dziecko.Czy w tym wypadku odłożyć starania i wykonać jakieś dodatkowe badania?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plamienia śródcykliczne mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych lub infekcji. Proponuję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam