Czy plamienie to wynik stresu?

Czy to plamienie implatacyjne? Dziewczyna ma regularne cykle. Po 28 dni. Ostatnia mieszaczka zaczela sie jej 16.03. Dnia 30.03 uprawialismy seks bez zabezpieczenia. Poszedlem umyc czlonka i stosunek trwal chwile poniewaz zrobilo mi sie milo. Wycofalem sie i probowalem opanowac emocje na zewnatrz jednak nie dalo rady i doszlo do wytrysku na koc. Dzis 05.04 dziewczyna dostala jakiegos plamienia. Czy to sa objawy zaplodnienia czy wynik stresu lub cos innego? Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

nie da się wykluczyć ciąży, proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do ginekologa.