Czy plamienie u 40-latki może świadczyć o poronieniu?

Witam. Od mojego ostatniego stosunku minęło 60 dni i w planowanym dniu okresu miałam przezroczysty śluz i bardzo bolały mnie piersi. Wykonałam test Ale był negatywny. Dostałam lekkiego krwawienia Ale nie jestem pewna czy to jest okres ponieważ zwykle moje miesiączki były bardzo bolesne i obfite A teraz jest bardzo skapa i nie odczuwam żadnego bólu. Czy możliwe że wykonałam test za wcześnie czy to krwawienie jest związane z poronieniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa