Czy to ciąża, którą poroniłam?

Dzien dobry.Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 19 listopada. Miesiączka spozniala mi się 4 dni. Zrobiłam test ciazowy i druga kreska była blada ale widoczna w 4 dniu zrobiłam beta hcg. Wynik 7,7 przy normie od 5. Dziś mam już miesiaczke ,nie jest to plamienie , jest obfite. Czy mam powtórzyć badania, czy była to wczesna ciąża ale poronilam, czy mam udać się do lekarza już pilnie czy poczekać aż krwawienia się skończą?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac sie do ginekologa, modelowe iż to była wczesna ciąża .