Czy możliwa jest ciąża biochemiczna?

Dzień dobry, w ubiegłą sobotę miałam transfer pieciodniowych zarodkow. W czwartek coś mnie podkusilo i zrobiłam domowy test ciazowy - wiem, że to za szybko, ale już nie mogłam wytrzymać... :-( Wyszła mi druga blada kreska. Wczoraj i dzisiaj powtórzyłam test i kreska jest coraz bledsza... czy to oznacza ciążę biochemiczna? Bo już kilka takich miałam... czy może hcg z zastrzyku jeszcze do końca nie spadło. Zastrzyk z gonadotropiny miałam 1 lipca. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa