Czy plastry Evra są skuteczną antykoncepcją?

czy palstry evra sa skuteczna antykoncepcja czy mozna jednoczesnie stosowac je z wkladka domacziczna czy nie ma takiej potrzeby oraz czy lepsze plastry evra sa czy tabletki antykoncepcyjne
Aleksander Ropielewski

Plastry sa jak najbardziej skuteczną metodą anytkoncepcji. Podobnie jak wkładka domaciczna. Skuteczność jest na porównywalnym poziomie i o decyzji odnośnie stosowania jednej z form antykoncepcji powinny decydować względy zdrowotne i praktyczne. Przed podjęciem decyzji odnośnie wyboru metody antykoncepcji polecam kontakt z ginekologiem oraz zapoznanie sie z poniższym artykułem.
https://portal.abczdrowie.pl/metody-antykoncepcji-dla-kobiet