Czy plastry Evra są skuteczną i wystarczającą metodą antykoncepcji?

czy plastry evra sa skuteczna i wystarczajaca metoda antykoncepcji jak tabletki i czy stosowanie plastrow rozgrzeajacych i masc strong na kregoslup moze obnizyc skutecznosc ich

Renata GrzechociĹska

Plastry są skuteczną metodą antykoncepcji, w przypadku stosowania maści sugeruję naklejać plastry z dala od miejsca stosowania maści.