Czy plemniki przeżyją przez noc na rękach?

Witam Państwa mam pytanie wczoraj wieczorem po godzinie 22 dotykałam członka męża czubka główki był trochę wilgotny . Po nocy jeśli bym rano dotykała miejsc intymnych podcierając się i podmywając mając końcówkę miesiączki czy istnieje ryzyko ciąży.?? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym powyżej przypadku jest znikomo małe , praktycznie równe zeru. Pozdrawiam