Czy płukanie pomoże na opuchliznę warg sromowych?

Witam. Mam problem od paru dni mam opuchnięte wargi schromowe, w dodatku piecze miejsce intymne i tez swedzi, do tego jak dotkne w miejscu jajników to mnie boli. Zastodowsłam dzis tantum rosai wargi schromowe juz nie sa takie opuchniete i troche mniej piecze. Poczekac az zrobie cała kuracje tantum rosa czy isc do lekarza prosze o porade. Czy po tym płukaniu powinno pomóc? Dziękuje za porade. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli jest poprawa , może pani dalej stosować ta kurację, w razie nie ustąpienia dolegliwości konieczna kontrola u ginekologa.