Czy po 4 tygodniach od laparoskopii mogę wrócić do pracy?

Witam. Czy mogę wrócić do pracy po 4 tyg od laparoskopii? Czytam różne artykuły i dziewczyny wracają po 2 tyg do pracy. Jestem pracownikiem jednego z popularnych marketów spożywczych- nie ukrywam, że praca jest ciężka i a towar sam nie wskakuje na półki- zgrzewki wody,kartony z bananami,worki z ziemniakami. Czy spokojnie po miesiącu mogę wrócić do swoich obowiązków

Tak, miesięczna rekonwalescencja po zabiegach wykonywanych metodą laparoskopową powinna być wystarczająca. Bezpośrednia decyzja co do powrotu do pracy powinna być podjęta przez lekarza prowadzącego po zabiegu.