Czy po kuracji Macmirorem można starać się o ciążę?

Witam, Z mężem staramy się o dziecko. W poprzednim cyklu przeszłam kuracje Macmiror complex z uwagi na niewielką infekcję. Ze względu na to, że te infekcje powtarzają się u mnie co jakiś czas, kurację lekiem Macmiror przechodzi również mój mąż (nie ma żadnych objawów, jedynie profilaktycznie). Mam pytanie czy od razu po zakończeniu kuracji przez męża można normalnie współżyć i starać się o dziecko jeszcze w tym cyklu (będę wtedy miała dni płodne). Czy są jakieś przeciwskazania po zastosowaniu tego leku?

Lek. Michał Lenard

Nie ma przeciwwskazań do stosowania tego leku podczas starań o ciążę. Pozdrawiam!