Czy po operacji usunięcia torbieli z nadgarstka można chodzić na siłownię?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy po operacji usunięcia torbieli z nadgarstka która wykonana była pod koniec sierpnia mogę chodzić na siłownie w celu powrotu do pełnej sprawności tej ręki, jakie ćwiczenia wykonywać.

Witam , nie znam wielkości torbieli , rodzaju , przebiegu , zakresu , ani efektu końcowego operacji!!! - nie potrafię wiec odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę omówić sprawę z operatorem! z.żurawski