Czy po stosowaniu leków antyhistaminowych krostki znikną?

Dzieje Dobry, Mam podwyzszona temperature, zatkane uszy i zatoki. Oprocz tego wirus krostki na ciele. Nie ma ich duzo w sumie razem moze z 20. Kiedy sie je naciska znikaja (maja bialy kolor). Wielkosc kazdej okolo milimetr. Lekarz powiedzial mi ze mi za 3-4 dni przejdzie jak bede brac antyhistaminowe i paracetamol. Czy to done diagnoza I czy wystarczy tylko to?

Szanowna Pani, jeżeli tak ocenił to p. doktor to sugeruję odczekać wskazany czas. Ewentualnie proszę załączyć foto zmian o których pani napisała lub przesłać mi foto mailowo. pozdrawiam serdecznie Mariusz Kaczorowski