Czy po usunięciu lewego jajnika i prawego jajowodu można zajść w ciążę?

Witam,mam 50lat usunięto mi lewy jajnik i prawy jajowód,mam pytanie czy mogłam zajść w ciążę,?

jeżeli zostawiono jeden jajnik, to czynność hormonalna została. jeden jajowód może wyłapywać komórkę jajową i może być Pani dalej płodna, jeśli nie weszła już Pani w menopauzę