Czy po uszkodzeniu łąkotki można wyjechać w góry?

Planuje wyjazd ze znajomymi w góry zimą, ale mam pewne zastrzeżenia. Co prawda wiem jak się jeździ na nartach i nawet mam kilka osiągnięć z lat dojrzewania, ale miałem trochę problemów do teraz kiedy mam 30 lat. Dokładniej miałem naderwane wiązadła, przetost błon maziowych i coś tam z kaletkami w kolanie prawym, w lewym wiązadło krzyżowe było naderwane w 2/3 i jest uszkodzoną łękotkę w rogu tylnym, lewym. Pozatym amm chondromalację II/III stopnia i łukam codziennie Arthron Complex i kolagen.

Wyjechać w góry można, ale to czy będzie Pan w stanie uprawiać sporty zimowe - trudno ocenić. Z tego co Pan napisał mogą być problemy bólowe i uszkodzenie stawu może nie pozwolić do końca na jazdę na nartach czy desce.