Czy po uszkodzeniu rdzenia mogę zostać matką?

Dzien dobry doktorze mam 25 lat 6 lat temu uleglam wypadkowi doznalm uszkodzenie rdzenia kregowego mam miesiaczke miesiaczkuje regularnie mialam operacje juz na cipunie z powodu odlezyny ale macica jest . Ja w takiej sprawie Ja z moim chlopakiem staramy sie o dziecko on zrobil badania jest wszystko wporzatku płodny jest mimo tego nie moge zajsc

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do ginekologa i w wykonać usg przezpochwowe