Prawdopodobieństwo ciąży po seksie oralnym w ostatni dzień płodny

28 lipca, w ostatni dzien płodny uprawialam z chlopakiem sex oralny, nie doszlo do wytrysku, jedynie preejakulat. kolejna miesiaczke mialam od 17 do 21 lipca i byla mniej obfita niz poprzednie, ale nie odbiegala od normy. dzisiaj powinnam miec kolejny okres (03.09.) ale go nie dostalam. moje piersi wydaja sie wieksze, mam wzdete podbrzusze i w nocy oraz w ciagu dnia odczuwam silne mdlosci i bol zoladka. bola mnie jajniki i rzadko mam skurcze macicy. czy możliwe ze jestem w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości by zajść w ciążę poprzez seks oralny.