Czy podane objawy mogą świadczyć o nadaktywności współczulnego układu nerwowego?

Dzien dobry ostattnio dostalem dystonii z powiekami tak zwany kurcz powiek mialem wstrzykiwany w powieki botox i do tego lecze sie na nadcisnjenie tetnicze i tak wsumie do tego strasznie sie poce na glowie obfity pot. Czytalem duzo szukalem informacji w internecie i trafilem na cos takiego nadaktywnosc ukladu autonomicznego Współczulnego układu nerwowego..prosze mi powiedziec czy to mozemiec zwiazek z dystonia i cisnieniem do tego z tym obfitym poceniem sie? Czy istnieja jakies leki bez recepty abym mogl bezpiecznie sprobowac zazyc zobaczyc jak organizm zareaguje? Bardzo mi zalezy na wyjasnieniu poniewaz teraz robic badania itd zajmie mi to kupe czasu..dziekuje

Lek. Michał Lenard

Niestety, wykonanie podstawowych badań przed rozpoczęciem leczenia będzie konieczne. Sugeruje wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który Pana zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!