Czy podane objawy mogą świadczyć o raku piersi?

Witam. Mam 22 lata i czy to mozliwe zebym miala raka piersi? Wyczowam od dluzszego czasu guzek w piersi , jest wielkosci grochu i przemieszcza sie pod dotykiem palca. Powinnam udac sie do ginekologa czy innego lekarza I jak wyglada badanie ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W pierwszej kolejności powinna Pani udać się do ginekologa. Lekarz najprawdopodobniej samodzielnie oceni zmianę, być może zleci dodatkowe badania jak usg piersi.