Czy podczas ciąży można przyjmować tłuszcz mleczny alter heideschafer?

Czy ALTER HEIDESCHAFER Tłuszcz mleczny z nagietkiem można przyjmować w trakcie ciąży? Co mpge stosować na ból wewnetrzny żył na piszczelach, lydkach? Coś z produktów niemieckich poproszę bo obecnie tu przebywam. Jestem w 33t ciąży. I od dwoch dni w nocy budzi ból żołądka, nie najadam sue na noc? Ze względu na maloplytkowosc od początku ciąży biorę żelazo, od 3go miesiaca Szelazo 2tab na czczo(plus prenatal duo podczas dnia), coś z wrzodami lub wątroba może mieć to wspólnego...?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego ciąże lub lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie