Czy podczas stosowania plastrów Evra miesiączki są regularne?

stosuje plastry evra miesiaczke przewaznie mam w czwartek piatek teraz jest piatek i nie mam miesiaczki czy stosujac plastry miesiaczka jest reguralna

Lek. Tomasz Budlewski

Może tak się zdarzyć iż krwawienie nie wystąpi. proszę zapoznać się z ulotką i stosować się do odpowiednich zaleceń.