Brak okresu podczas stosowania Evra

stosuje plastry evra miesiaczke mam przwaznie czwartek minal piatek i niemam okresu 2 dni po spodziewanej iesiaczce zrobilam test wyszedl negatywny czy wynik jest wiarygodny mam teraz dni stresujace

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki powinien być wiarygodny, jeśli prawidłowo stosowała Pani plastry, okres moze się spóźniać w związku ze stresem, dla pewności radzę wykonać BHCG z krwi.
Pozdrawiam