Brak okresu podczas stosowania plastrów antykoncepcyjnych

Witam od 7 miesięcy używam plastrów evra,teraz zagubił mi się okres. Poszłam do lekarza gdyz nie wiedzialam czy pomimo braku okresu przykleic nastepny plaster powiedział ze nie. a okresu jak nie ma tak nie ma teraz spóźnia się już 12 dni testy wychodzą negatywnie a test z beta hcg także negatywnie. Co to może być

Aleksander Ropielewski

Proponuję wykonanie diagnostyki hormonalnej. Jeżeli zalezy Pani na stosowaniu antykoncepcji to może Pani stosowac plastry wraz z dodatkowy zabezpieczeniem (zaburzy to wyniki badań hormonalnych).