Kiedy przykleić pierwszy plaster antykoncepcyjny po zastosowaniu zastrzyku antykoncepcyjnego?

Witam. Przez długi okres stosowałam plastry antykoncepcyjne EVRA, jednak chciałam spróbować innej metody i zdecydowałam się na zastrzyk hormonalny. Spowodował on rozregulowanie miesiączki i 1.5 tygodniowe plamienia zamiast 5 cio dniowego krwawienia. Teraz moje pytanie. Skoro moja miesiączka jest rozregulowanie i w ogóle nie przypomina miesiączki to kiedy powinnam przykleic pierwszy plaster antykoncepcyjny? Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy był zastrzyk? Sadze ze wskazana jest wizyta u ginekologa