Czy podwyższone bazocyty występują w przewlekłej białaczce?

Dzień Dobry, Jestem na początku ciąży ( 2 miesiąc). Wczoraj odebrałam wyniki badań i większość jest ok, ale martwi mnie kilka rzeczy: 1. Za niskie MPV 6,67 ( norma 8-11) dodam, że pozostałe wyniki płytek są ok - PLT 235 ( 150-450), PCT 0,157%(0,12-0,36), Oprócz tego mam podwyższone Neutrocyty (NEU) 5,34 ( 2,50-5,00) oraz podwyższone Bazocyty (BASO%) 1,13% ( norma 0,0 - 1,0 ). Morfologia cała jest ok - WBC, RBC, HGB, HCT w normie. Czytam, że podwyższone bazocyty występują w przewlekłej białaczce, proszę o interpretacje wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka jest wartość w liczbie bezwzględnej a nie procentowo ? Wskazana wizyta u lekarza prowadzącego ciąże