Czy poprzez seks oralny można zarazić się jakąś chorobą?

czy podczas sexu oralnego jak bede wkładał jezyk dla partnerki w pochwe to czy grozi mi jakas choroba i czy to ja podnieci?

Tylko trudno o te dwa rodzaje pewności.
A o reakcji partnerki na oralne pieszczoty sam się Pan przekona, trudno z góry wiedzieć...
Dokładniej mówiąc, jeśli nie będzie partnerka wcześniej podniecona, to prawdopodobnie nie pozwoli na pieszczoty oralne.
Pozdrawiam. Jw

Dzień dobry!

Seks oralny jest podniecający i atrakcyjny dla wielu kobiet. Czy dla tej konkretnej, którą ma Pan na myśli również - o to należy zapytać ją. Niestety, podczas seksu oralnego jest Pan (podobnie jak podczas stosunku bez prezerwatywy) narażony na zakażenie się chorobami partnerki.

Pozdrawiam!