Czy połykając spermę podczas seksu oralnego można zarazić się jakąś chorobą?

Wiem,że połykając spermę podczas seksu oralnego można zarazić się jakąś chorobą. Ale czy jeśli ja jestem dziewicą i partner prawiczkiem, który nigdy nie miał kontaktu bliskiego z dziewczynami oprócz całowania to czy jest to i tak możliwe czy może zagrożenie jest mniejsze? Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani partner jest zdrowy nie ma powodów do niepokoju. Jeśli jednak jest chory, już sam seks oralny jest zagrożeniem dla Pani.