Jakimi chorobami można się zarazić podczas seksu oralnego?

Witam. Uprawiałem ostatnio seks oralny( w obie strony) z dziewczyną która miała już kilku partnerów przede mną (jestem prawiczkiem, to był moj pierwszy seks oralny)> Dzień po incydencie pojawiły mi się czerwone kropki na żołędziu i końcówce języka. Kropki mnie nie swędzą ani nie pieczą ani nic. Co to może być? JAkimi chorobami można się zrazić podczas seksu oralnego? Do jakiego lekarza sie udac na kontrolę?

Witam,
Poniżej treść odpowiedzi na podobne pytanie, które zostało zadane w portalu abczdrowie:
"Zakażenie wirusem HIV podczas fellatio jest ryzykowne przede wszystkim dla strony, która ma kontakt z narządami płciowymi mężczyzny. W przypadku kontaktów heteroseksualnych narażona na zakażenie jest głównie kobieta, a ryzyko dla mężczyzny wynosi praktycznie zero. Ryzyko to wzrasta, gdy dojdzie do kontaktu z krwią.
Wirusy wywołujące WZW B i C są przenoszone głównie drogą krwi i ryzyko zakażenia jest minimalne. Wzrasta w przypadku kontaktu z krwią, tak jak w przypadku wirusa HIV.
Do najczęstszych chorób, którymi można się zarazić należą: kiła, rzeżączka, chlamydioza, zakażenie wirusem opryszczki.
W przypadku rzeżączki ryzyko jest znacznie większe dla kobiety w przypadku kontaktów heteroseksualnych. Bakteria ta jest przyczyną rzeżączkowego zapalenia gardła..."
Pozostała część wyczerpującej odpowiedzi: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/jakimi-chorobami-mozna-sie-zarazic-podczas-stosunku-oralnego