Ryzyko zarażenia HIV po seksie oralnym

jak jest możliwość zakażenia HIV przy seksie oralnym. kobieta piesci mezczyzne. Mialem krosty po goleniu na wzgorku czlonek bez zadnych zadrapan

Trzeba pamiętać także, że wirus HIV nie jest jedynym zagrożeniem, które powinniśmy brać pod uwagę podczas kontaktów seksualnych. Pojawienie się krost w miejscach intymnych jest wskazaniem do wizyty u urologa.

Pozdrawiam!