Czy mogło dojść do przeniesienia HIV po tym współżyciu?

Witam, kilka dni temu miałem seks oralny bez prezerwatywy z innym facetem, byłem bierny ( on mi robił ). Później wziął moje jądra do ust na chwilę. Na mosznie miałem niewielka rankę po wyciśnięciu krosty. Czy mogłem się zarazić wirusem HIV oczywiście jeżeli on był chory.
MĘŻCZYZNA, 36 LAT 2 miesiące temu

Najważniejsze jest, aby nie pozostawać z wątpliwościami i jak najszybciej skonsultować się z profesjonalistą, który pomoże ocenić ryzyko i zaproponować odpowiednie kroki.