Czy potrzebna będzie wizyta u ginekologa?

Witam. Jestem po porodzie 2,5 miesiąca i zaczęłam zażywać 2 opakowanie Symonette. 1 sierpnia dostałam okresu i trwał 7 dni, następnie 17 dnia zaczęłam znowu krwawić i trwa to już 8 dzień. W dzień plamienie powoli zanika, a wieczorem i w nocy, po zażyciu tabletki znowu się pojawia. Nie jest to jednak wielkie krwawienie jak przy miesiączce, ale bez podpasek się nie obejdzie i odczuwam czasami dyskomfort w podbrzuszu. Czy to jest normalny objaw i będzie tak co miesiąc? Czy potrzebna będzie jednak wizyta u ginekologa...

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć