Czy powiększone źrenice mogą mieć związek z uderzeniem w głowę?

Witam, potknąłem się i spadłem głową na schody, nie straciłem przytomności lecz nie było ze mną kontaktu. Pojechałem na SOR w Warszawie gdzie zrobili mi tomografię głowy, badania wyszły ok. Jednakże gdy rano wstaje jest wszystko ok, nic mnie nie boli itd. jednak po krótkim czasie zaczynam czuć ból z tyłu głowy tak jakbym po prostu miał źle ułożoną poduszkę w czasie snu. mam również powiększoną jedną źrenice (gdy się obudzę źrenice są tej samej wielkości). Czym może być to spowodowane?

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy przy badaniu na SOR źrenice już były różnej szerokości? Ten objaw na pewno wymaga weryfikacji, bóle głowy mogą się jeszcze utrzymywać po groźnym upadku.
Pozdrawiam