Czy powinnam martwić się wynikami morfologii dziecka?

Morfologia dziecka prosze o interpretacje: Wbc 7,16 Neut 1.79 %24.9 Mono% 6.8 Baso% 1.1 Luc% 5.1 Pdw 45.4 Neut% jest za niskie i pdw reszta oprocz wbc jest ponad norme. Dziecko 2 lata mialo biegunke kilka dni przed morfologia tydzien po. natomiast stolec nie byl rzadki ani wodnisty poprostu robil kupki czesto i brzydko pachnace nie kwasnie ale tak jakby rozkladajaco sie. Co te wyniki znacza bardzo sie martwie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pediatry