Co znaczy wynik morfologii mojego syna?

Prosze o interpretacje morfoligii syna 2 letniego morfologia robiona bo bylismy na bilansie. Wbc 7.16 neut% 24.9 mono% 6.8 baso% 1.1 luc%5.1 pdw45.4. Neut i pdw obnizone natomiast cala reszta lekko podwyzszona. Co to moze oznaczac. Syn mial cos podobnego do biegunki skonczyla sie pare dni przed robieniem morfologi. Natomiast nie byla to taka strasznie rzadka czy wodnista biegunka ttlko kupki czesto miekkie i pachnialy tak rozkladajaco sie dostawal smecte

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badanie i koniecznie udać się do lekarza pediatry