Czy powinnam nadal brać luteinę?

WItam. Powinnam brać luteine przez tydzien, przez 4 dni brałam po 2 tabletki pod język, natomiast 5 dnia zapomniałam, a 6 dnia dostałam miesiączki, Czy powinnam nadal brać luteine, czy zacząc juz stosować antykoncepcje ?

Dzień dobry, proszę odstawić luteinę i proszę rozpocząć stosowanie antykoncepcji (jeżeli rozpocznie Pani stosowanie później niż w 5. dniu cyku, proszę pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu przez 7 dni).