Czy powinnam przebadać się u kardiologa?

Witam. Od kiedy urodzilam drugiego synka 6 miesiecu temu zle sie czuje. Mam zawroty glowy, bole w klatce piersiowej, takie drgawki w srodku wlasnie odczuwalne w klatce piersiiwej.,bole glowy, nudnosci, bole brzucha, ogolne zmeczenie. Ostatnio mialam taki atak ze myslalam ze umieram nie moglam oddychac, czulam taki ucisk w klatce i taki lek. Nie dawno stwierdzono u mnie ostra migrene. Nie wiem czy te objawy to nerwica? Dodam ze czesto chce mi sie plakac i codziennie budze sie z uczuciem ze cos jest nie tak i ze cos zlego sie dzisiaj stanie. Cisnienie i puls w normie. Czy powinnam zrobic jakies badania np. U kardiologa?

Szanowna pani,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka neurologiczna i kardiologiczna.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś