Czy powinnam wykonać rezonans magnetyczny głowy?

Witam. Obenie jestem w leczeniu gronkowca złocistego. Objawy: zmiany ropne na skórze głowy, bóle stawów i kości. Również jestem w leczeniu z powodu nieustalonej padaczki, z powodu napadowości w badaniu eeg. Przy zmianach ropnych również odczuwałam ból kości głowy. Zastanawiam się czy jest wskazanie do wykonania rezonansu głowy? Mój neurolog zbagatelizował ropniaki na skórze głowy. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Witam serdecznie,

O konieczności wykonania badania MRI decyduję lekarz prowadzący. Jeśli są wskazania medyczne do jego wykonania, to z pewnością go zleci.

Pozdrawiam.