Czy powinnam zgłosić się do dentysty po uderzeniu głowy?

Dzień dobry, 6 dni temu zaliczyłam upadek. Mam skręconą nogę, liczne siniaki. Jednak nie pamiętam czy uderzyłam głową. Po wizycie na SORze noga poszła w szynę. Od momentu upadku dużo śpię (10-12 godzin). Nie mam nudności, głowa nie boli. Czy powinnam zgłosić się do jakiegoś lekarza. Po poświeceniu w zęby latarką zauważyłam pęknięte szkliwo. Zęby nie bolą, nie mam nadwrażliwości, nie chwieją się. Czy powinnam zgłosić się do dentysty?

Witam!
Przegląd u lek. dentysty Pani nie zaszkodzi. Warto reż zrobić badanie neurologiczne i w razie potrzeby rozszerzyć diagnostykę.
Powodzenia
W. Łuczkowski.