Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powróci libido po operacji przepukliny jądra miażdżystego?

Witam serdecznie mam 40 lat jestem po operacji usunięcia przepukliny jądra miażdzystego na poziomie lędźwiowym 3 marca tego roku. Dscektomia L5 - S1 prawostronna z usunięciem sekwesrtu i odbarczeniem korzenia. Przed operacją miałem mocną rwę kulszową 2 tygodnie. Rok temu miałem pierwszą rwę kulszową około 2 tygodnię ale przeszła. Mam pytanie dotyczące niskiego libido i słabego wzwodu. Pojedyńcze symptomy pojawiły się 5 miesięcy temu słabszy wzwód i zaniki. Czy jest szansa na powrót sprawności sexualnych
MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam. Wszystko zależy od stopnia uszkodzeń korzeni nerwowych. Po okresowo powtarzanym badaniu neurologicznym będzie można stwierdzić czy zakres zaburzeń wycofuje się.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy