Czy powyższe wymiary są odpowiednie dla płodu w tym okresie ciąży?

Dzień dobry, proszę o interpretację wymiarów płodu wg usg w 17 tyg.ciąży: BPD 37mm, HC 134mm, AC 116mm, FL 24mm. FW (3 opcje) - 193g, 184g, 187g. FL/BPD 0.64, FL/AC 0.20, HC/AC 1.16, FL/HC 0.18. Czy powyższe wymiary są odpowiednie dla płodu w tym okresie ciąży? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest ocena ma podstawie odpowiednich centyli. proponuje udać się do lekarza prowadzącego ciążę.