Czy przed pobraniem krwi mogę zażyć Duphaston i Luteinę?
Witam, Jestem w 12 tc i mam plamienia. Leżę i biorę duphaston i luteinę. Jutro muszę wykonać podstawowe badania Lab oraz tsh ft3 j ft4. Czy przed pobraniem krwi mogę zażyć moje leki czy będą one miały może jakiś wpływ na wynik? Dziekuje serdecznie

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Powinna Pani zażyć normalnie leki, chyba że lekarz prowadzący zalecił inaczej.