Czy przed pobraniem krwi mogę zażyć Duphaston i Luteinę?

Witam, Jestem w 12 tc i mam plamienia. Leżę i biorę duphaston i luteinę. Jutro muszę wykonać podstawowe badania Lab oraz tsh ft3 j ft4. Czy przed pobraniem krwi mogę zażyć moje leki czy będą one miały może jakiś wpływ na wynik? Dziekuje serdecznie

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani zażyć normalnie leki, chyba że lekarz prowadzący zalecił inaczej.