Nieregularne miesiączki a Luteina i Duphaston

Witam! Mam problem z miesiączkowaniem. Występują u mnie bardzo nieregularne miesiączki. Miałam robione badania TSH, T3, T4 i Prolaktynę. Wszystkie badania wyszły prawidłowe. Przyjmowałam leki Luteina i po niech brałam Duphaston. Ale nic się nie poprawiło. Na początku po tabletkach było regularnie ale później znów nieregularne. Co mam robić? Proszę o pomoc...

Dalsze postępowanie należy ustalić z lekarzem prowadzącym. Jest możliwe, że trzeba będzie wykonać jeszcze dodatkowe badania z USG narządu rodnego włącznie i po ustaleniu przyczyny zaburzeń miesiaczk owania podjąć odpowiednie leczenie.