Czy przy boreliozie można starać się o dziecko?

Mój mąż choruje na starą boreliozę. Ma wszystkie koinfekcje poza babesioza. Leczy się już pół roku. powoli objawy ustępują. Ja jestem zdrowa. Czy możemy się starać o dziecko ?? Czy w ogóle mamy szanse na dziecko przy takim obciążeniu antybiotykami ??

Nie wiem czego dotyczą objawy u męża i jakie leczenie jest stosowane. Lepiej byłoby odczekać ok. 10 dni po zakończeniu terapii aby jakość nasienia była optymalna. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.