Czy przy niedoczynności tarczycy może być wytrzeszcz jednego oka?

Witam czy przy niedoczynności tarczycy może być wytrzeszcz jednego oka.chodzi mi oto ze nawet moglam nie wiedziec ze mam niedoczynnosc bo teraz mam zapalenie tarczycy wyniki w normie tylko tpo 264.rezonans magnetyczny zrobiony glowy i oczodolow .opis zmian patologicznych w obrebie oczodolow nie stwierdza sie.ale wytrzeszcz jest prawego oka cisnienia dobre w oczach.bylam u pani ENDOKRYNOLOG i stwierdzila ze musze miec opis oczodolow.czy na plycie sa opisy z rezonansu.przeciez mam zrobiony.pomocy

Obecnie ma Pani niedoczynność i Hashimoto. Ale mogła mieć Pani nadczynność wcześniej i zrobił się wytrzeszcz.jeżeli chodzi o badania obrazowe oczodolow to tam gdzie nie opisali dokładnie oddać im płytkę z opisem do powtórnego obejrzenia z kartka od dr endokrynolog czyli o co chodzi. Lekarz opisujący wychwytuhe te rzeczy które ma na skierowaniu. Pozdrawiam serdecznie