Czy przy PCOS można urodzić dziecko?

Witam... 1,5 roku temu lekarz stwierdzil u mnie zespol policystycznych jajnikow, bralam lek novynette by wyregulowac miesiaczki. Przestalam brac leki przez jeden miesiac i miesiaczki bylo brak przez trzy miesiace. Udalam sie na wizyte i w zwiazku z tym ze staramy sie z mezem o dziecko nie chcialam brac juz tych tabletek bo wiem ze sa one strikte antykoncepcyjne, wiec mam przepisany lek provera. Czy dzieki niemu zajde w ciaze? Czy podczas jego brania moge starac sie o dziecko? Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Ajak dokładnie ma być przyjmowany ten lek przez Panią? Czy lekarz zlecający takie leczenie wie o staraniach o ciąże ? Lek ten nalezy to kategorii x